درباره ما

این مجموعه با هدف حضور گسترده در پروژه های تهویه مطبوع به عنوان یکی از شاخه های فروش CAC شرکت صنایع مبتکران گلدیران با نام تجاری “آسمان برودت” از سال 1395 به ریاست آقای مهندس سید علی وجدانی طباطبایی فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت با به کارگیری نیروهای مجرب و متخصص در بخش های مختلف پتانسیل لازم برای طراحی، انجام محاسبات و اجرای پروژه های بزرگ صنعتی و تجاری، مسکونی اداری و چند منظوره و …. را به وجود آورده است که با بهره گیری از تنوع گسترده محصولات قابل ارائه و همچنین دانش فنی این مجموعه در انتخاب، طراحی، مدلسازی این سیستم ها امکان پیاده سازی مبحث اقتصاد مهندسی را به صورت علمی و کاربردی با توجه به شرایط فنی و اقتصادی پروژه ها خواهد داشت.

حوزه تخصصی این مجموعه شامل طراحی سیستم های برودتی برای ساختمان هایی است که هرگز سیستم تهویه ای نداشته اند و یا قصد بروزرسانی یا بازسازی سیستم های قدیمی موجود در ساختمان را دارند.

این مجموعه در سه شاخه فنی و مهندسی، فروش و بازاریابی، نصب و راه اندازی و اجرای تأسیسات مکانیکی و الکتریکی در خدمت کارفرمایان محترم می باشد.

  • گروه فنی و مهندسی: امور فنی مهندسی همپای دیگر امور با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته طراحی مهندسی و بهره گیری از مهندسین مجرب در بخش طراحی و مهندسی به منظور طراحی و محاسبات و تهیه نقشه های اجرایی کارگاهی مطابق استانداردهای بین المللی عمل می نماید.
  • گروه فروش و بازاریابی: جهت کمک به انتخاب هر چه بهتره کارفرمایان محترم، این شرکت امکان بازدید و اعزام کارشناسان مجرب در محل و مشاوره و برآورد رایگان تائید پیش فاکتور مربوط را ایجاد و در تمام مراحل پروژه از خرید تا اجرا و تحویل نهایی در کنار مشتریان خود می باشد.
  • گروه نصب و راه اندازی: تمامی محصولات و برندهای پیشنهادی ما دارای گارانتی رسمی و شرکتی های برند بوده و دارای خدمات پس از فروش معتبر که همگی شامل گارانتی معتبر و خدمات چندساله می باشد و در تمامی مراحل (از خرید تا اجرا) در صورت وجود هر گونه مشکل خدمتگذار کارفرمایان خود هستیم.
  • گروه اجرای تأسیسات مکانیکی و الکتریکی : با بهره­گیری از پرسنل مجرب ، ضمن طراحی و ارائه نقشه های اجرایی ، متره و برآورد اجرا ، تأمین تجهیزات و مصالح ، نظارت بر فرآیند اجرا و در نهایت تهیه نقشه های AS-Built و تحویل کارگاه به کارفرمایان محترم صورت می­گیرد .