کولرگازی 12000 اینورتر جی‌پلاس، HV12TV1

کولر گازی اینورتر جی پلاس 12000 مدل GAC-HV12TV1 از سری محصولات حرفه ای در سرمایش و گرمایش محیط می باشد. این محصول با استاندارد قطعات با کیفیت و همچنین کیفیت ساخت عالی توانسته بازار لوازم خناگی را تحت تاثیر خود قرار دهد. از سیستم های پیشرفته در این کولر گازی جی پلاس 12000 مدل GAC-HV12TV1 می توان به عملکرد دوگانه سرمایش و گرمایش Dual Operation، مناسب برای آب و هوای معتدل، مجهز به سیستم کمپرسور هوشمند اینورتر، مجهز به سیستم ECO برای کاهش مصرف انرژی، تامین سرمایش و گرمایش با بهره گیری از گاز مبرد R410a و کمپرسور روتاری T1، دارای نمایشگر LED مخفی برای زیباتر جلوه دادن اسپلیت، موارد انتخاب شده با تغییر داده شده را برای راحتی کاربران نشان می دهد.

قابلیت امکان پرتاب باد در چهار جهت در کولر گازی جی پلاس که باعث توزیع یکنواخت هوا در تمام نقاط اتاق ها و در نتیجه ایجاد هوای مطلوب را بدنبال دارد. مجهز به سیستم رطوبت زدایی Dry که این ویژگی برای شرایط آب و هوایی مرطوب و شرجی از جمله خطه شمال کشور می باشد. فعال شدن این فن آوری در کولر گازی 12000 جی پلاس باعث ایجاد کاهش رطوبت محیط، تنظیم خودکار سرعت فن و بهتر شدن چرخه سرمایشی دستگاه می شود.

کولر گازی اینورتر جی پلاس 12000 مدل GAC-HV12TV1 دارای 5 سال ضمانت تعویض كمپرسور و 24 ماه گارانتی قطعات فنی شرکت گلدیران می باشد.

توصیه ظرفیت سنجی:

  • جهت اطمینان از انتخاب کولر متناسب با فضای مورد استفاده شما و جلوگیری از هرگونه اشتباه در خصوص انتخاب کالای نامناسب، حتما پیش از انجام خرید، با کارشناس رسمی شرکت مبتکران گلدیران مشورت نمایید. تلفن مشاوره خرید: 02123008