تصفیه هوای جی‌‌پلاس، 450IK

دستگاه تصفیه هوای جی پلاس GAP–450IK مجهز به تکنولوژی آیونایزر می‌باشد که به کمک این ویژگی، دستگاه در است در هر دقیقه چندین میلیون یون وارد فضای محیط کند، ورود این یون ها باعث کاهش انتشار ذرات آلرژی زای معلق در فضا شده است و خود کمکی است برای یونیزه کردن اجسام موجود در محیط از قبلی پرده، مبل، لباس و وسایل مرتبط به حیوانات خانگی …

فیلتر پیشرفته فعال کربنی که در دستگاه تصفیه هوای مدل GAP–450IK جی پلاس موجود است باعث می شود که بوهای نامطبوع محیط از قبیل بوی سیگار، بوی غذا و … توسط دستگاه جذب شود و به واسطه این فیلتر از بین بروند.

یکی دیگر از مزایای دستگاه تصفیه هوای مدل GAP–450IK فیلتر قدرمتند هپا است که مانع نهایی برای عبور ذرات مضرر محیط و تصفیه کننده ذرات بسیار ریز بین 1 تا 2.5 میکرون بوده و عبور ریزگردها از این فیلتر تقریبا غیرممکن است.

وجود حسگرهای پیشرفته رطوبت، میزان سطح آب و تشخیص غلظت ذرات آلاینده در محیط بر روی این دستگاه، شما را قادر می سازد که تا همواره از کیفیت هوای محیط خود، غلظت آلاینده های فضا و میزان رطوبت آن آگاهی کامل داشته باشید.

دستگاه تصفیه هوای مدل GAP–450IK دارای عملکرد خودکار و حالت خواب می باشد که با فعال نمودن این حالت دستگاه با استفاده از سنسورهای خود کیفیت هوای محیط را بررسی کرده و فعالیت خود را بر آن اساس تنظیم می نماید. در صورتی که دستگاه خود را بر روی حالت خواب بگذارید باعث می شود تا تصفیه هوای محیط با کمترین میزان صدا کار کند.

دستگاه تصفیه هوای مدل GAP–450IK جی پلاس قابلیت تصفیه 300 متر مکعب بر ساعت و همچنین توانایی تصفیه هوای 39 متر مربع را دارد.